İŞ ORTAKLARIMIZ

Ens Bilgisayar İş Ortakları

 •                                 BAY.T YAZILIM SAKARYA BAYİLİĞİ

  BAY.T YAZILIM SAKARYA BAYİLİĞİ

  BAY.t Entegre "büyümeyi" ve "daha ileriyi hedefleyen" KOBİ'ler için geliştirilen bir ticari otomasyon yazılımıdır. BAY.t Entegre, Yeni Nesil programlama teknolojisi ve Ticari Yazılımlara getirdiği yeni anlayış ile KOBİ'lere değer katarak, verimliliklerini arttırır. BAY.t Entegre ile KOBİ'ler; işletmelerinde yaşanan tüm ticari faaliyetlerini birebir yaşanan gerçeklikle, kolayca uygulayabilir, istedikleri alternatiflere göre analizlerini yapabilir, zamanında ve doğru karar alabilirler. BAY.t Entegre'nin tümleşik yapısı sayesinde, veriler sisteme girildiğinde ilgili tüm bölümlere entegrasyon sağlanır ve bu yapı ile iş süreçleriniz etkinlik ve hız kazanır.

   

   

   

   

   

   

 •                                              GENRESMAN CAFE RESTORANT ADİSYON YAZILIMI

  GENRESMAN CAFE RESTORANT ADİSYON YAZILIMI

  Sadece Konuk Ağırlama Sektöründe hizmet vermektedir. Sektörün öncü kuruluşlarının değerli ve tecrübeli yetkililerinin katkılarıyla geliştirdiği, zengin içerikli ve gelişmiş Yazılımını, Yiyecek/İçecek Sektörünün hizmetine sunmuştur. Bu çok geniş sektör içerisindeki ana hedef kitlesi, Restoran, Cafe, Pastane, Baklavacılar, Dönerciler, Steak House, Sosyal Tesisler, Büfeler, Okul-Hastane-Dershane.. vs., Kantin ve Büfeleri, Oyun Salonları, Saunalar, Dinlenme Tesisleri.

  Patron ve Yöneticilerin, tek nokta veya Çok Şubeli işletmelerini kolaylıkla yönetmelerini sağlamaktır. Şubelerinizin, yurt içinde veya yurtdışında olması fark etmez, istediğiniz şubenizin bilgilerine Cep Telefonunuzdan, Ipad, Notebook, PC.., vs., cihazlarından anında, canlı (Real-Time) Rapor ve Grafik alabilmelerini sağlar. Tüm şubeleriniz bilgilerini tek merkezde toplar ve Tek noktadan yönetmeyi sağlar

 • KOÇSİSTEM SAKARYA İŞ ORTAKLIĞI

  KOÇSİSTEM SAKARYA İŞ ORTAKLIĞI

  Koç Topluluğu şirketlerinden, Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, 70 yılı aşkın süredir teknolojiyi iş dünyasının hizmetine sunmaktadır. Yenilikçi ürün ve servisleriyle şirketlere rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran KoçSistem; vizyonu, iş yapış şekli, paydaşlarına verdiği değer ile sektöründe liderliğini sürdürmektedir.KoçSistem bankacılık, telekom, perakende, enerji, dayanıklı tüketim, otomotiv, kamu, sigorta ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerine sektörlerin iş ihtiyaçlarına yönelik sunduğu proaktif ürün ve servisleriyle, müşterilerinin tedarik zincirinden müşteri deneyimine dek toplam değer zincirini dijitalleştirmektedir. KoçSistem inovatif çözümleri ve yenilikçi teknolojileri ile sektörleri geleceğe taşımaktadır.www.kocsistem.com.tr

 • R2 SERVİS SAKARYA-KOCAELİ İŞ ORTAKLIĞI

  R2 SERVİS SAKARYA-KOCAELİ İŞ ORTAKLIĞI

  Faaliyetlerine 2009 yılında Türkiye çapında başlayan R2 Servis Elektrik Elektronik ve Bilgisayar Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurumsal müşterilerine; bilgi teknolojileri, iklimlendirme cihazları, ödeme kaydedici cihazlar, güç elektroniği ve elektronik güvenlik sistemleri gibi farklı alanlarda, entegre hizmetler, proje tasarımı ve uygulama, sahada kurulum, bakım, onarım, garanti ve 7/24 satış sonrası destek hizmetleri vermektedir.30 yıllık tecrübeye sahip Profilo Elektronik Servis firmasını satın alarak bünyesine dahil eden R2 servis gücünü ve yaygınlığını bu şekilde daha da artırmıştır.

  360 derece hizmet verme anlayışı ve 2.300 kişilik uzman kadrosu ile servis veren R2’nin en önemli hedefi; mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak ve sahada tüm hizmetleri en uygun maliyetlerle hedeflenen zamanda hayata geçirerek, başarıya ulaşmaktır.

 • DARAPLUS YAZILIM SEKTÖREL TİCARİ PROGRAMLAR

  DARAPLUS YAZILIM SEKTÖREL TİCARİ PROGRAMLAR

  • Ticari Yazılım (ERP-MRP),
  • Restaurant Adisyon Otomasyonu,
  • E-Ticaret (B2B + B2C),
  • Mağaza Otomasyonu,
  • Saha Satış Otomasyonu,
  • Kantar Entegrasyonu
  • Ticari Otomasyon Sistemi